Ceník a objednávka služeb

Uvedené ceny, jsou orientační ceny za dodání neomezeného počtu zásilek na jednu adresu bez váhového a rozměrového omezení a to až do velikosti 180 x 80 cm. Neváhejte se online telefonicky nebo emailem informovat o konkrétní ceně za přepravu, právě vaší zásilky! Ke stanovení přesné ceny nám stačí pouze místo odeslání, adresa dodání a časová priorita dodání přepravované zásilky.

OBJEDNÁVKU potvrdíme vždy odpovědí na email nebo telefonicky, obratem nejpozději do 60 minut. Platba služby probíhá v hotovosti, převodem na účet nebo vkladem na pokladně banky před samotným výkonem a vyzvednutím, tj. při podpisu Průvodky a převzetí zboží nebo osoby k přepravě. Doručíme od té nejmenší miniatury nebo obálky, až do velikosti 180 x 80 cm a hmotnosti 80 kg. Pro stálé klienty je platba fakturou se splatností samozřejmostí, stejně tak i bonusový program za počet, četnost i pravidelnost spolupráce. Jste firma nebo soukromá osoba a zasíláte větší množství zásilek pravidelně? Potřebujete noční nebo víkendové zásobování či rozvoz za bezkonkurenčí ceny? Kontaktujte nás!

Objednávka / Poptávka ceny přepravy

v ČR zákaznicky oblíbené

NONSTOP 24 HOD. PROVOZ
 včetně víkendů a stát. svátků


Česká republika

 

Praha - Praha
doručení do 60 minut od vyzvednutí zásilky
499 Kč

Praha - Praha
do 24 hodin
od 99 Kč

Praha - KLADNO - Praha 
do 60 minut
499 Kč

Praha - PLZEŇ - Praha
doručení nejpozději do 360 minut od vyzvednutí zásilky
499 Kč

celá Česká Republika
do 360 minut
od 999 Kč

celá Česká Republika
do 24 hodin
od 499 Kč

Uvedené ceny jsou včetně vyzvednutí zásilky u ODESÍLATELE, případného doběrečného a doručení zásilky až na místo určení v uvedeném maximálním časovém horizontu

doručení nonstop na prepravazasilek.eu

SLUŽBA JE PROVOZOVÁNA NONSTOP
24 HOD DENNĚ / 365 DNÍ V ROCE

Každý den přepravujeme expresní zásilky také pro eshopy:

shop4fans.czkouzelnydomov.eu

Je nám ctí, že můžeme každý den rozvážet velké množství zásilek i pro módní velkoobchod Luxury Fashion:

Luxury Fashion Outlet